İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Sektöründe işini en iyi yapan firma çatısı altında çalışmak isteyenlerin tercihi, ND İmar’dan yana olmaktadır. Niteliklerini ve sahip oldukları potansiyelleri bu çatı altında gösterebilen tüm çalışanlar, aynı zamanda ND İmar için birer yönetici adayıdır. Kendisini geliştirme potansiyeli taşıyan bireylerle çalışma prensibi taşıyan ND İmar, prensipleri doğrultusunda tüm çalışanlarının görev bilincine ve kalite politikası ilkelerine bağlı birer birey olmalarını sağlamaktadır. Çalışanların sisteme katkılarını artırmak ve niteliklerini yükseltebilmek adına iş süreci değerlendirmesine teşvik etmektedir.

Daha öğrencilik yıllarında keşfettiği potansiyel sahibi nitelikli çalışanları kendi bünyesinde çekirdekten yetiştiren ND İmar, bu sayede planlama alanında en nitelikli hizmeti sunmaktadır. Kullandığı yazılım ve teknolojilerle rakiplerinden bir adım öne çıkan ND İmar, bu yazılımları kullanma ve geliştirme yetisine sahip bireyleri bir araya toplama becerisini gösterebilen nadir firmalardandır.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İş Başvuru Formu

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Ön Yazı

Öz geçmişiniz (CV'niz):

İş Başvurusunda İzlenecek Yol

İş başvuru yapabilmek için linkten başvuru dökümanını bilgisayarınıza indirin ve kendi bilgileriniz ile doldurulmuş halini doc, docx ya da pdf formatında yandaki formu kullanarak bize gönderiniz.