HAKKIMIZDA

ND İmar, imar planı ve buna bağlı diğer işlerde kendi bilgi birikimini aktarabilmek adına 1993 yılında kurulmuştur. Çalışma yaptığı tüm branşlarda ve verdiği hizmet kapsamındaki tüm konularda çağın ötesine geçmeyi başarmış ND İmar, 1000 m2’lik bir üretim bürosunda çalışmalarını sürdürmektedir. Üretim kadrosunu oluşturan 20 kişilik grup, konusunda uzman dinamik beyinlerden bir araya gelmektedir. İmarla ilgili her türlü talebi zamanında ve başarıyla karşılayan Nd İmar, geleceğin yüksek teknolojiyle örülü ve doğayla barışık kentlerini üretme çabası içindedir.

Karmaşadan uzak düzenli bir kent yaşamı sağlamak için ihtiyaç duyulan imar hizmetlerini mevzuata uygun sunmak için çalışmaktadır. Bu noktadan hareketle ND İmar, uzmanlaştığı alanlarda mevzuat kapsamında belirlenen belediye imar planları üretmektedir. Yurtiçinde olduğu kadar yurt dışında da başarılı işlere imza atan ND İmar, yarı resmi kurumlarla bedelli ve bedelsiz ortak çalışmalarda bulunmaktadır. Sektöründe benzer işleri yapan diğer firmalardan farklı olarak sosyal sorumluluk projelerine de imza atan firma, bu kapsamda Adapazarı deprem planlamasını bedelsiz karşılamak gibi çalışmalarda bulunmaktadır.

KURUMSAL HEDEF

ND İmar, Büyükşehir planlamalarını en önemli hedefleri arasında tutmaktadır. Sektöründe lider kuruluş olmak için çalışan şirket bu yönüyle Türkiye’nin ilk tercihi olmak için çalışmaktadır. Bu doğrultuda bir şehrin yaşanabilir olmasının önemini her türlü çabanın önünde tutmakta ve bunun sürdürülebilirliğini gözetmektedir.

Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren bir firma olarak Türkiye’de olduğu kadar çevre ülkelerde de başarılara imza atacak olmaktan mutluluk duymaktadır. Yapılamayanı sağlayabilecek özgüven ve cesarete sahip ND İmar, sadece bunu başarabilme motivasyonuyla iç dinamiklerini ilk günkü kadar sıcak tutmayı başarmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Kentleşme sürecinin vazgeçilmezlerinden olan imar işleri kapsamında sıfır hata payı gözeten ND İmar, sürdürülebilir projeler üretebilmek için çalışmaktadır. Bu doğrultuda kalite yönetim sistemi ve yasal mevzuatların gereklilikleri çerçevesinde yol almaktadır. Ayrıca sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Şirket gelişim sürecine katkıda bulunan bu yaklaşımın içine çalışanlarını da dahil eden ND İmar, çalışma alanlarıyla ilgili bilimsel/teknik toplantı ve eğitimlere katılımı teşvik etmektedir.

ND İmar, kendi bünyesinde olduğu kadar alt yüklenici firmalarda da aynı kalite politikasına uyumluluk özelliği aramaktadır. Böylece sektördeki güvenilir marka imajını sağlam temeller üzerine oturttuğu fikrini bir kez daha kanıtlamaktadır. Tüm nitelikleriyle kalite politikasını yasal mevzuata uygun, hızlı ve hatasız üretim için geliştiren şirket, bu çabasını var olduğu sürece devam ettirecektir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İmar projelerinde sürdürülebilirliğin önemine inanan ND İmar, başarılı projelerin altında yatan en önemli özelliklerden biri olarak bu unsuru görmektedir. Uzun yıllardır ilgilendiği projelerde sorunsuz biçimde hizmet verebilmesinin temelinde de bu duyarlılık yatmaktadır. Bedelli ya da bedelsiz olarak gerçekleştirdiği projelerinde de aynı özeni göstermektedir.

Bütünüyle hedef kitle odaklı bir yaklaşım çerçevesinde çalışmakta ve yaptığı anketlerle geri dönüş anlamında güçlü bir veri tabanı oluşturmaktadır. Her zaman müşterisinin sorunlarını anlayan ve her farklı soruna farklı ama doğru çözüm getirmeyi başaran bir sisteme sahiptir. Sahip olduğu bu öz niteliklerle kendisine güvenen müşterileri için ND İmar, her an şartsız güven sağlamayı başarmıştır.

Referanslarımızdan Bazıları