OSMANGAZİ BELEDİYESİ SOĞANLI MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ
Osmangazi Belediyesi tarafından başlatılan ve uzun vadede tüm Bursa için düşünülen, kentsel dönüşümün en büyük örneği olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi, büyük bir hızla devam ediyor. Bursa’nın çarpık ve plansız görüntüsüne son verecek, kent siluetini koruyarak dönüşümün önünü açacak ilk proje olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin 3. Etap temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımı ile atıldı

TOKAT TSO’NDA İMAR ve ŞEHİRCİLİK KONULU TOPLANTIYA KATILDIK
Tokat Ticaret Ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapılan “imar ve şehircilik” konulu toplantıda ND İmar yönetim kurulu başkanı Sn. Nadir Doğan, oda üyesi müteaahit, inşaat mühendisi, şehir plancısı, mimar ve yapı denetimcisi olan katılımcıların sorularını yanıtladı.

BÜYÜKŞEHİR TRABZON YENİDEN PLANLANIYOR
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon Kent Konseyi tarafından “Büyükşehir Trabzon Yeniden Planlanlanıyor” konulu bir çalıştay gerçekleştirildi. İlk olma özelliği taşıyan çalıştayda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Seyfullah Kınalı: “Maalesef çirkin hale gelmiş bu şehri gelecek nesillere daha güzel bırakmamızın miladını oluşturmamız lazım” dedi.

ESRI İŞ ORTAKLIK AĞINA ÜYE OLDUK
Coğrafi bilgi sistemleri öncüsü ESRI (Environmental Systems Research Institute) ile geçtiğimiz günlerde partnerlik sözleşmesi imzaladık. ND İmar olarak sektörde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi ESRI ile birleştirerek ülkemize daha iyi, vizyon projeler hazırlamaya devam edeceğiz.

KAMUOYU DUYURUSU;

Son günlerde görsel ve yazılı basın ile sosyal medyada yer alan haberler dolayısı ile bu açıklamanın yapılması zarureti doğmuştur.

1992 yılında kurulan Doğukan İmar Ltd. Şti’nin, Kurucu ortaklarından olan Rahmi Bıyık ile 17-25 aralık sürecini müteakip başlayan ayrılma süreci, 26.10.2015 tarihinde hisselerini şirket ortaklarına devrederek tamamlanmış, ticaret ünvanı da Ticaret Sicil Gazetesi’nde. 2016 yılında yayınlanarak değiştirilmiştir.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

BİZ BİZE EKONOMİ

ND İmar Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nadir DOĞAN TvNet Biz Bize Ekonomi programının konuğu oldu.